Dziś: piątek,
25 września 2020 roku.
Przegląd do nr 624 – wrzesień 2020 r.
Czytelnicy piszą
CZYTELNICY PISZĄ

„Мене звати, Олена Трофімчук, і я хотіла би поділитися враженнями про поїздку в дитячий будинок "Берізка". Наш польський розмовний безкоштовний клуб "PKP UA - Pierwszy Klub Polskiego" вже там був не вперше, але я відвідала "Берізку" перший раз. Не дивлячись на те, що іноді я працюю з дітьми, також відвідувала інші центри для дітей - кожний раз як в перший раз. Ти ніколи не знаєш які будуть діти, як вони на тебе відреагують...

Це був сонячний, хоча прохолодний день, я забрала подарунки від спонсорів, зустрілася з Вікторією Гончаренко (організатор PKP UA) і з іншими нашими учасниками клубу і ми вирушили до дітей. Хоча, ні - спочатку ми купили фрукти, іграшки, розвиваючі ігри, яким діти були неймовірно раді.

Отже, в "Берізку" ми приїхали перед ранішньою прогулянкою, передали подарунки і пішли з дітьми на 2 години на двір. Діти взяли деякі іграшки з собою і охоче їх протестували, гуляли з нами тримаючись за руки і малювали крейдою. Ми мали змогу поспілкуватися з дітьми з 2х різних груп. Діти різні, але те що я можу відмітити точно, вони безумовно раді іграшкам, але їм так бракує уваги... і вони ще чекають нас в гості. Не забувайте давати увагу і піклування своїм піклування своїм дітям також.

Крім того запрошуємо вас долучитися до добрих справ разом з PKP UA - Pierwszy Klub Polskiego, а також безкоштовно практикувати польську мову з нами кожної суботи з 12.00 до 14.00 на метро Шулявська. Деталі тел/вайбер +380932533019, будні до 18.00.

Також богато цікавого на нашому You Tube каналі PKP UA - Pierwszy Klub Polskiego - долучайтесь!

Передплатити „Dziennik Kijowski” можна протягом року в усіх відділеннях зв’язку України